Rock for People 2024 bohatě doplnil Československou scénu

Rock for People který se již podruhé se dostal mezi TOP 10 v kategorii středních evropských festivalů, přidává do lineupu téměř 30 nových jmen z Československých luhů a hájů!

Rock for People, který od 12. do 15. června otevírá v hradeckém Parku 360 festivalové léto, představuje československou scénu, která doplní již oznámené J.A.R., Vypsanou fiXu nebo The Ecstasy Of Saint Theresa.

Fanoušci se tak mohou těšit například na výraznou zpěvačku a rapperku Annet X, legendární Mňágu a Žďorp, jednoho z nejposlouchanějších CZ interpretů v zahraničí Redzeda, punkovou stálici Visací Zámek, trojnásobného držitele Ceny Anděl Smack One nebo nejstarší hasičskou dechovku Božejáci.

Krása Rock for People tkví mimo jiné i v jeho žánrové pestrosti, od rocku přes pop, punk, rap ale i například vážnou hudbu nebo cimbálovku. Tento přístup se odráží i v CZ/SK scéně,” říká ředitel festivalu Michal Thomes a dodává: “Každý rok dáváme v rámci české scény prostor i mladým neobjeveným talentům, kteří opět i letos dostanou možnost soutěžit o vystoupení na festivalu.”

Mezi dalšími oznámenými interprety se objevili například Skyline, Skywalker, Sofian Medjmedj, Xavier Baumaxa nebo Lufťáci.

Hlavními hvězdami 29. ročníku Rock for People, které vystoupí na největších stagei v Evropě s názvem “Fat Lady”, budou čerství držitelé Brit Awards Bring Me The Horizon, punk-rockové legendy The Offspring, miláček generace Z Yungblud a jedna z nejúspěšnějších elektronických kapel všech dob The Prodigy.

Headlinery doplní nespoutaná rockerka Avril Lavigne, frontman kapely Slipknot Corey Taylor v sólovém projektu, úderní metalisté Parkway Drive, legendární Pendulum nebo kapela Dogstar s hvězdným baskytaristou Keanu Reevesem. Českými hudebními fanoušky oblíbení punk-rockeři Sum 41 na nadcházejícím ročníku Rock for People odehrají poslední festivalovou show v ČR.

Nedávno také pořadatelé oznámili i oficiální afterparty Rock for People 2024, která se uskuteční pod taktovkou oblíbených rock’n’rollových Palaye Royale 17. června v brněnském klubu Sono.

LINEUP ROCK FOR PEOPLE 2024
Headlineři: Bring Me The Horizon, The Offspring, The Prodigy, Yungblud

Zahraniční kapely: Against The Current, Alien Weaponry, Alpha Wolf, Avril Lavigne, Body Count feat. Ice-T, Bombay Bicycle Club, Corey Taylor, Crystal Lake, Dagny, Dead Pony, Dogstar, Deathbyromy, Enter Shikari, Fit For A King, Hanabie., Hoobastank, Hot Milk, IC3PEAK, IDKHOW, Kaizers Orchestra, La Dispute, Missio, Neck Deep, Parkway Drive, Pendulum (late night special), Red, Royal Republic, Shadow Of Intent, Soft Play, Sum 41 (last CZ festival show), The Amazons, Thy Art Is Murder, Underoath, Wargasm

CZ/SK lineup: 58G, Anna Vaverková, Aneta Langerová, Annet X, Arrogant Twins, Billy Barman, Bitter Season, Bombarďák, Božejáci, Cimbal Hell Band, Deaf Heart, Dmitrievna, Fast Food Orchestra, Glad for Today, Good Times Only, Gutalax, J.A.R., John Wolfhooker, Lakeside X, Lufťáci, Mňága a Žďorp, Pam Rabbit, P/\ST, Pendl, Redzed, Skyline, Skywalker, Smack One, Sofian Medjmedj, The Atavists, The Ecstasy Of Saint Theresa, The Truth Is Out There, Tomas Robin, Visací Zámek, Xavier Baumaxa a Znouzectnost.

Vstupenky na festival Rock for People fanoušci pořídí v limitované edici na: https://rockforpeople.cz/cs/tickets/. Některé kategorie jsou již zcela vyprodané, jako například vstupenky na páteční den, kategorie Comfy + nebo glampingové ubytování.

V prodeji jsou i speciální vstupenky (VIP, Děti, Junior, Junior ISIC, Senior, ZTP), kempy a parking. Po vyprodání aktuální edice festivalových vstupenek budou následovat vstupenky za vyšší cenu.

Odkazy:
Web: https://rockforpeople.cz/
FB událost: https://www.facebook.com/events/6346106155475309
VSTUPENKY: https://rockforpeople.cz/cs/vstupenky/

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...