Tento týden bude patřit rockovým Skillet, ve středu Brno den nato Praha

Vyzbrojeni materiálem ze zbrusu nového alba Victorious dorazí populární američtí rockeři Skillet již tento týden do České republiky. Zdejší věrné fanoušky potěší hned dvakrát: ve středu 27. listopadu zahrají v Brně v hale Vodova a o den později 28. listopadu to rozbalí v Malé Sportovní hale v Praze.

Skillet se k nám velmi rádi vracejí, naposledy se představili v Česku na loňském ročníku Rock for People, kde ovládli závěrečný festivalový den. Rockový čtyřlístek z Memphisu je právem řazen mezi nejúspěšnější rockové kapely 21. století. Na svém kontě mají přes miliardu streamů jen za rok 2018, přes 12 milionů prodaných alb, jejich deska Awake je už dvojnásobně platinová. Můžou se pochlubit i dvěma nominacemi na Grammy Awards a řadou dalších cen. Jejich videa mají miliony zhlédnutí na YouTube – ostatně jen sám singl Monster jich má přes 260 milionů. Kromě toho patří k nejstreamovanějším skladbám všech dob.

Od svého založení v roce 1996 prošli Skillet několika změnami v sestavě. Současné složení John Cooper (zakládající člen), Korey Cooper, Jen Ledger a Seth Morisson se ustálilo v roce 2011 a o dva roky později vydali album Rise. Na svém kontě mají alb již deset a to poslední s názvem Victorious se objevilo na pultech letos v srpnu.

Koncert pořádá Ameba production v rámci koncertní série Rock for People Concerts.

Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.cz. Více na www.rockforpeople.cz

RFP CONCERTS 2019
27. 11. – Skillet – Brno / Hala Vodova
28. 11. – Skillet – Praha / Malá Sportovní hala
30. 11. – Attila / Veil of Maya / Sylar – Praha / MeetFactory
3. 12. – Eskimo Callboy – Praha / Storm Club
9. 12. – GWAR / Voivod / Childrain – Praha /MeetFactory
10. 12. – GWAR / Voivod / Childrain – Zlín / Masters of Rock Café
21. 12. – Stray From The Path / The Devil Wears Prada – Praha / MeetFactory

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X