Skupiny Alband a Argos obohatily sérii koncertů na poděbradském soutoku

V areálu poděbradské restaurace Cidlina na soutoku řek Labe a Cidliny se pokračovalo v cyklu letních koncertů pod širým nebem

Po pátečním vystoupení kapel Alžběta a Vanaheim (9. července) v areálu poděbradské restaurace Cidlina na soutoku řek Labe a Cidliny, se pokračovalo i v sobotu. Pod taktovkou kytaristy, zpěváka a hlavního organizátora Romana Beneše, který zde sám pravidelně vystupuje, se zde uskutečnily další dva koncerty.

Pohodový sobotní večer zahájila heavy metalová partička Argos se zpěvákem Ondrou Markem, která tady bodovala se svými hity jak staršími, tak i s těmi z jejich posledního alba „Dej co máš“. Pro tentokráte v pozměněné sestavě, kdy Jirku Böhma za bicími, zaskočil Martin „Bóďa“ Růžek (ex- Rimortis, Dargis nebo Saphet), navodil Argos skvělou atmosféru pro dalšího vystupujícího.

Až z Moravy přijela brněnská formace, jejíž hlavním pojítkem je spolupůsobení v brněnské skupině Kern, skvělé koncertní vystoupení a notnou dávku svěží energie totiž přivezla a skupina Alband. Ve složení Libor Machata, Víťa Franěk a Mirek Horňák v čele s frontmanem Jaroslavem Albertem Kronkem sklidila u všech přítomných Na soutoku se svým vystoupením velký ohlas a úspěch.

Setkání s excelentními muzikanty a s ex-členy skupiny Kern provázené nenucenou profesionalitou a kamarádským přístupem, výborná a uvolněná atmosféra, která Na Soutoku vždy panuje, skvělá práce zvukaře a počasí které hrálo koncertu v Poděbradech do karet, podtrhly další vydařenou akci v příjemném přírodním prostředí trvající do pozdních nočních hodin.

Do konce léta je Na soutoku připraveno spoustu dalších koncertních akcí, velkým tahákem bude určitě potvrzené vystoupení kapely DOGA které se uskuteční v neděli 1. srpna 2021

Více fotografií najdete tradičně na naší Facebookové stránce a také na zonerama.com/REGIOLISTMUSIC

FOTO CREDIT Petr Bryk

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X