Slovenská kapela SYMFOBIA oznámila odchod Eriky Strečkové

Populární slovenská symphonic metalová kapela SYMFOBIA oznámila odchod zpěvačky Eriky Strečkové

O slovenské symphonic metalové skupině SYMFOBIA nebylo delší dobu slyšet. Její nečinnost se ukázala jako pověstné ticho před bouří. Nitrianska formace ohlásila pro fanoušky  velmi nepříjemnou zprávu.

Vážení přátelé a fanoušci, máme pro vás důležité oznámení

Erika, naše zpěvačka a tvář kapely, se rozhodla opustit loď jménem Symfobia. Je nám to velmi líto, ale respektujeme její rozhodnutí a přejeme jí jen to nejlepší, a to jak v osobním, tak v profesním životě, informovala kapela na sociálních sítích.

K odchodu ze SYMFOBIE se vyjádřila i samotná Erika Strečková, která byla tváří skupiny od jejího začátku:

Drazí přátelé, chtěla bych vám sdělit, že jsem se rozhodla odejít z kapely Symfobia.

Vím, že jste si všimli, že se Symfobia na nějakou dobu odmlčela a mnozí jste se ptali, co se děje. Už nějakou dobu jsem cítila, že mě to táhne jít jiným směrem, ale potřebovala jsem čas na promyšlení tohoto kroku.

Věřte, že opustit tuto kapelu bylo pro mě asi jedno z nejtěžších rozhodnutí, jelikož tato skupina pro mě znamenala vždy velmi mnoho, lidé v ní byli, a vždy i budou, jako moje rodina.

Chci vám všem poděkovat za vaši podporu, kterou jste mi za celá ta léta dávali, bez vás by to prostě nešlo. Velký dík patří členům kapely Symfobia, současným i předchozím. Zažili jsme toho spolu hodně a nikdy na to nezapomenu, dodává zpěvačka.

S rockovou či metalovou hudbou se neloučím úplně. V budoucnu nevylučuji ani opětovnou spolupráci se Symfobií. Přeji vám všechno dobré a ještě jednou děkuji – za všechno

I když Eriky odchod mnohé zaskočil a budou se s tím muset vypořádat, neznamená to, že oblíbená Symfobia končí.

I když je to pro nás citelná ztráta, nevěšte hlavu. Symfobia pokračuje dál! Už brzy vám představíme novou sestavu kapely a oznámíme nejbližší koncerty, dodala závěrem skupina.

FOTO CREDIT Petr Bryk
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...