Slovenská skupina SYMFOBIA je zpět s čerstvými posilami

Slovenská skupina SYMFOBIA prolomila dlouhé mlčení po odchodu zpěvačky Eriky Strečkové a baskytaristy Piťuka Bugára a představila dvě čerstvé posily. Novou zpěvačkou se stala Hana Zaujecová.

Kapela prošla drastickými změnami a je nám nesmírnou ctí představit světu tu nejvýznamnější – naši novou zpěvačku Hanku. Můžeme s jistotou říct, že její charisma a talent posouvají Symfobii na novou úroveň, a věříme, že si ji zamilujete minimálně stejně jako my. Můžete se těšit na úžasná vystoupení, napsala skupina na svých sociálních sítích.

Nitranská kapela se také rozrostla o nového kytaristu Šimona, který kapele vypomáhal už v roce 2018, kdy předskakovala ARCH ENEMY v Košicích.

Rádi bychom v kapele přivítali našeho nového kytaristu Šimona. Díky jeho úžasným kytarovým dovednostem a Hančinu výjimečnému hlasu jsme připraveni společně tvořit nové epické skladby, zní z našeho symfonického tábora.

Novou sestavu kapela představí svým fanouškům na konci května – 26.5. v bratislavském klubu Randal, 27.5. v Nitře (Frankie). A začátkem června vystoupí na festivalu Dobrá (9.6.) v Prešově.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...