Finská metalová diva Tarja Turunen rozezní Obecní dům v Praze

Finská metalová diva Tarja Turunen rozezní jednu z nejznámějších a nejikoničtějších staveb v České republice – Obecní dům na Starém městě v Praze a to v exkluzivní show, která se již nikdy nebude opakovat.

Pro tento jedinečný koncert, jenž proběhne pouze ve dvou městech na světě a ze kterého vzejde speciální live DVD, si Tarja přizvala 16 skvělých muzikantů.
Obecní dům a jeho Smetanova síň je známý unikátní prostor, který zasluhuje pouze unikátní show jedinečného umělce, kterým Tarja bezesporu je.

Finská hudební ikona a představitelka jednoho z nejznámějších operních, rockových i metalových sopránů již dávno dokázala, že si ji nebudeme pamatovat jen jako zakládající zpěvačku legendární finské kapely Nightwish. Tarja mimo své rockové koncerty pravidelně vyprodává sály a kostely po celém světě svými vánočními koncerty, kterým mj. vévodí nezapomenutelná kompozice písně Ave Maria a kterými Tarja dokázala, že jejím koncertům netradiční prostředí náramně sedí.

Tarja proto připravila pro secesní sál Smetanovy síně, jenž je mimo jiné také hlavním koncertním sálem Symfonického orchestru hlavního města Prahy, speciální set složený z těch nejoblíbenějších hitů svého repertoáru. Zazní písně z alb „My Winter Storm“, „What Lies Beneath“, „Colours in the Dark“, „The Brightest Void/The Shadow Self“ a „In the Raw“ v nových aranžích vytvořených speciálně pro tuto mimořádnou událost.

Tarja v doprovodu vynikajících 16-ti muzikantů ve Smetanově síni Obecního domu v Praze!

The Best of Tarja: A night in Prague 21.1.2020

Alex Scholpp: elektrická a akustická kytara
Julian Barrett: elektrická a akustická kytara
Rafael Bittencourt (Angra): elektrická a 12-ti strunná akustická kytara
Guillermo de Medio: klávesy
Christian Kretschmar: klávesy a piano
Timm Schreiner: bicí
Andi Puppato: perkuse
Pit Barrett: elektrická baskytara
Doug Wimbish (Living Colour): elektrická a akustická baskytara
Clémentine Delauney (Vision of Atlantis): zpěv
Chiara Tricarico (Ex-Temperance): zpěva
Toni Turunen: vokál
Smyčcové kvarteto: 2 x housle, viola, violoncello

ZDROJ mastersofrock.cz

REKLAMA

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

X