METALFEST 2024 tasí z rukávu další eso! TARJA a MARKO HIETALA!

TARJA TURUNEN a MARKO HIETALA spojují své síly a dorazí s exkluzivní show na plzeňský METALFEST!

Po dlouhých 18 letech se na jednom pódiu ve společné show představí TARJA TURUNEN a MARKO HIETALA! Jejich společné turné s názvem „Living the Dream – The Hits Tour 2024“ bude na jaře brázdit jižní a střední Amerikou. Avšak pozor! Hned potom se Tarja s Markem přesunou na zcela unikátní a exkluzivní vystoupení, které dávají dohromady pro plzeňský METALFEST!

TARJA vydala své první album největších hitů: „Best of Tarja – Living the Dream“, na které sama vybrala písně. Většinou ty její, a hlavně pak fanoušky nejoblíbenější. Album představuje její nový singl „Eye of The Storm“ spolu s materiálem ze všech jejích rockových alb „My Winter Storm“, „What Lies Beneath“, „Colours in the Dark“, „The Brightest Void“, „The Shadow Self“ a „In the Raw“.

TARJA je plným právem označována jako královna symfonické rockové scény a je úplně nejznámější finskou sólovou umělkyní na světě. Celosvětové slávy se dočkala tím, že byla po devět let hlasem a tváří finské metalové skupiny NIGHTWISH, se kterou získala zlaté a platinové desky v mnoha zemích. V kapele ale nezpívala sama, kouzlo řadě hitů dodával i nezaměnitelný hlas charismatického baskytaristy Marka Hietaly.

MARKO má za sebou hodně složité a těžké období, které ho nakonec donutilo k odchodu z NIGHTWISH. Necítil se dobře, trpěl depresemi, nespavostí, úzkostmi, poruchou pozornosti a přesto, že se léčil, rozhodnutí z kapely odejít mu nakonec pomohlo. Pokusil se znova najít sám sebe. S muzikou však neskoncoval a po dvou letech klidu se vrátil s novými sólo hudebními kousky. Speciálně pro plzeňský METALFEST nyní s Tarjou vybírají skladby, ve kterých vám v amfiteátru Lochotín společně zazpívají.

13. ročník plzeňského METALFESTU bude jednoznačně jedním z nejsilnějších ročníků vůbec! Těšte se na silný a neopakovatelný hudební zážitek plný emocí!

POTVRZENÉ KAPELY – 2024

TARJA TURUNEN a MARKO HIETALA, FIVE FINGER DEATH PUNCH, DIMMU BORGIR, ELUVEITIE, SONATA ARCTICA, FEUERSCHWANZ, ICE NINE KILLS, ORDEN OGAN, SEPTICFLESH, AVATARIUM, VISIONS OF ATLANTIS, NERVOSA, BROTHERS OF METAL, APRIL ART, TROLLFEST, ILLUMISHADE, IRON ALLIES, BLOODRED HOURGLASS.

Festivalové vstupenky na METALFEST OPEN AIR 2024 – 31.5. – 2.6.2024, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ, za super cenu, platnou do konce roku, parkování a kempy můžete objednávat exkluzivně tady: https://www.metalfest.cz/cs/Metalfest-vstupenky

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...