SYMMERYA představila live video k písni Na druhý břeh

Východočeské symphonic power metalové kvarteto SYMMERYA, vydává live video k písni „Na druhý břeh“ z debutové alba Rozbřesk

SYMMERYA která se začala formovala již v roce 2017, ale s až s příchodem operní a metalové zpěvačky Ivety Jonové v roce 2020 si určila svůj směr, vydala v říjnu loňského roku své v českém jazyce nazpívané, debutové album „Rozbřesk“.

Na albu najdete hned několik zajímavých skladeb s velmi barevným charakterem jako jsou „Na druhý břeh“, „Sahara“, nebo „Zpověď“ a právě k výše jmenované písni „Na druhý břeh“ nyní kapela na svém YouTube kanále zveřejnila video záznam, pořízený v Music club Žlutý pes Pardubice.

Jedná se o již druhý live video záznam v krátké době, před třemi měsíci kapela zveřejnila živý videoklip k písni „Lovci pokladů“ natočený na křtu alba tentokrát v pardubickém klubu The Factory Bar & Lounge. Na obě videa se můžete podívat níže.

Sestava kapely:

Iveta Jonová (zpěv)
Matěj Pohanka (kytara, zpěv)
Rostislav Karban (baskytara)
Petr Stačina (bicí)

FB stránka kapely

Seznam skladeb – Rozbřesk

1. Kráska a Netvor
2. Poslední křížová výprava
3. Sahara
4. Lovci pokladů
5. Na druhý břeh
6. Světlu vstříc
7. Zpověď
8. Šípková Růženka

 

FOTO CREDIT SYMMERYA
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...