Festival ROCK CASTLE oznamuje první kapely pro rok 2024

Festival ROCK CASTLE 2024 představuje první potvrzené kapely a startuje prodej vstupenek, kempů a parkování!

Mnoha fanouškům ještě v žilách tepe energie z letošního, velmi vydařeného třetího ročníku mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE v příjemném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ a pořadatelská agentura PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. již představuje první potvrzené kapely pro 4. ročník a spouští prodej vstupenek za super výhodnou cenu, platnou do konce září nebo do vyprodání první limitované emise!

Tentokrát na jih Moravy, na zámek v Moravském Krumlově a na všechny fanoušky chystají nájezd slavní švédští vikingové AMON AMARTH! Jejich metalový útok bude silný, žhavý, ohnivý, přímo barbarský. Metalový zážitek bude přesně takový, jaký umí jen a pouze obr Johan Hegg a jeho banda.

Další náloží bude kapela KREATOR pro kterou bude v příštím roce vše speciální! Odehrají v Evropě jen několik velmi málo exkluzivních festivalů, a to s úplně největší produkcí s jakou kdy tato kapela vyrazila na turné! Setlist těchto výjimečných koncertů bude rovněž velmi speciální a mimo jiné bude obsahovat také legendární, starší songy, které kapela na koncertech běžně nehrává a nikdy nehrávala tak že na vás tak čeká zcela výjimečná a unikátní show!

Těšit se můžete na exklusivní koncert vládců působivých metalových symfonií, skupinu EPICA. Moravský Krumlov tak zažije jediný exklusivní koncertnejen v ČR, bude to také jedno z mála vystoupení, které EPICA příští rok odehraje! Důvodem je jejich soustředěná práce na novém albu, které chtějí věnovat svůj čas, a tak se vy, fanoušci festivalu ROCK CASTLE, můžete radovat! Jste mezi vybranými a můžete se těšit na jejich velmi exkluzivní, výpravnou, epickou show, která vždy bere dech a rozbuší srdce!

Dorazí také oblíbený veselý lesní klan KORPIKLAANI, chybět zde nesmí ani mistr Chris Bay a jeho parta FREEDOM CALL a poprvé se do Krumlova“ podívají švédští power-metaloví přátelé BLOODBOUND. Svůj jedinečný gothic-metalový rytmus zde dodají němečtí CREMATORY, svou vynikající live show a nejnovější album „Reader Of The Runes – Rapture“ přijedou představit folk metaloví ELVENKING. Příběhy z germánské mytologie zde obživnou díky holandské folk-metalové bandě HEIDEVOLK a jejich dvouhlasému zpěvu s melodickými kytarami.

Poprvé zde uvidíte špičkovou alternativní a hodně avantgardní metalovou mašinu z amerického Clevelandu MUSHROOMHEAD. Jsou známí svým unikátním hudebním pojetím zahrnujícím metal, art-rock i elektro-industrial a hlavně svými originálními maskami a kostýmy! Dokonce se tvrdí, že svou image inspirovali i samotné Slipknot!

Zbrusu novou desku „Hermitage – Daruma’s Eyes Pt. 2“, která vyjde letos v říjnu a novou zpěvačku, přivezou italští melodic-symphonic-metaloví TEMPERANCE, ze Španělska dorazí i moderní alternativní metalová kapela ANKOR, která se dá přirovnat k Arch Enemy nebo Jinjer. Ve své tvorbě skrývá obrovský potenciál a jistě o ní ještě hodně uslyšíme!

Už první výstřel kapel 4. ročníku festivalu ROCK CASTLE naznačuje, že půjde o hodně nabitý a silný ročník! Neváhejte a pořiďte si svoji vstupenku co nejdříve! Jejich prodej, za úplně nejvýhodnější cenu, platnou do konce měsíce září, nebo do vyprodání limitované edice, právě startuje, exklusivně zde: https://www.rockcastle.cz/cs/Rock-Castle-vstupenky
Nezapomeňte si ke vstupence zakoupit také své místo v kempu, případně místo na parkovištích!

Další potvrzené kapely budou postupně přibývat, ale svoji vstupenku už můžete mít v ruce teď, mít klid a už jen sledovat, jak festival roste!
ROCK CASTLE 2024 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 15. – 17. 8. 2024

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...