Kolínský společenský dům zažil pekelný mejdan

V rámci Helltour 2019 se v sobotu Městském společenském domě v Kolíně, uskutečnil společný koncert ROOT a TӦRR které se hlásí k nekompromisní a tvrdé platformě idey černého kovu.

Pekelný mejdan v kolínském společenském domě začal nabírat na obrátkách krátce po půl deváté večer. Moci se chopila nekompromisní brněnská, více než třicet let činná kapela ROOT která je známá po celém světě. Za touto smečkou stojí český posel satanův zvaný „Big Boss“, občanským jménem Jiří Valter. Ač se kolem něj členové v průběhu desetiletí střídají, on zůstává pevným pilířem. 

Po té se o slovo přihlásila další pražská partička TÖRR, jejíž lídrem je držitel inženýrského titulu Ota Hereš, jehož specifickým poznávacím znamením jsou brejličky které vzbuzují dojem neškodného týpka avšak temnota a cesta ke zničení světa mu nejsou vůbec cizí. Společně Radkem Sladkým a baskytaristou Bartem, všem přítomným ukázali, že jsou dokonale sehraná pekelná trojka.

Kromě letitých hitovek představili ROOT i TÖRR, také songy z aktuálních desek Kärgeräs, Return from Oblivion, respektive Black´n´Roll. Návštěvnost koncertu byla v kolínském kulturním stánku, velmi slušná a dorazily všechny generace od dětí až po ty dříve narozené. Obě formace dali všem přítomným jasně najevo, že je jejich našlapaná a pekelná muzika za ty roky nijak neomrzela.

Rockový podzim v Městském společenském domě v Kolíně, ale zdaleka nekončí. Již ve středu 27.11. se zde představí baskytaristy Marco Mendoza kterému předskočí Adam Bomb. O den později, ve čtvrtek 28.11. se pak ve zdejším sále zastaví legenda z Valašského Meziříčí Mďága & Žďorp která tady představí novou desku Třecí plochy. V prosinci si na své přijdou fanoušci karvinské partičky DOGA kterou netřeba představovat.

Více fotek z koncertu najdete na našem FACEBOOKu

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Budeme předpokládat, že s tím souhlasíte. Přijmout Číst více...